Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як зробити лендінг на WordPress?

Як зробити лендінг на WordPress?

Серед відомих на сьогодні CMS найбільшою популярністю при розробці одностранічніків користується WordPress. На цій платформі зроблено близько половини всіх інтернет-сайтів. Простота і зручність WordPress дозволяють новачкові створити простий Лендінг протягом години. А для професіоналів веб-студій це тим більш нескладне завдання.

Популярні плагіни Wordpress для створення Лендінгу

Лендінг на WordPress розроблюють за допомогою спеціальних інструментів – плагінів. Існує величезна кількість як безкоштовних, так і платних рішень. Кращими безкоштовними плагінами вважаються WPLead, Free Landing Pages Builder by Wishpond, Long Form Storybuilder, Ultimate Landing Pages. З платних конструкторів довіри заслуговують Optimize Press, wPPage, Visual Composer, Divi Builder, Thrive Landing Pages.

Незважаючи на те, що безкоштовні конструктори менш функціональні та дещо обмежені в можливостях підтримки, з їх допомогою цілком реально зробити типову посадкову сторінку з шаблонним дизайном. При бажанні в окремі елементи Лендінга можна вручну внести зміни. Тому вибір безкоштовного або платного рішення здебільшого залежить від завдань, які Вам потрібно вирішити.

Алгоритм створення Лендінгу на WordPress

Принципи роботи різних плагінів не мають особливих відмінностей, в зв’язку з чим процес розробки Лендінга з нуля можна представити в загальному вигляді.

Для створення сторінки приземлення на WordPress необхідно виконати наступні дії:

  1. Встановити та активувати плагін. Для цього необхідно завантажити потрібний інструмент зі сховища WordPress.
  2. Створити нову сторінку. При цьому бажано вибрати з числа пропонованих тем ту, яка дозволяє вивести в шапці Лендінга контактну інформацію та форму зворотнього зв’язку. Краще, щоб шрифт, що використовується в темі  був без зарубок.
  3. Вибрати шаблон. Після предпросмотра з бібліотеки готових шаблонів, потрібно вибрати і встановити шаблон, що сподобався. Перевагу краще віддавати шаблонами з мінімалістичним дизайном, щоб основна пропозиція виділялася на ньому.
  4. Оформити Лендінг. Настає черга для редагування та наповнення інформацією кожного з модулів майбутнього Лендінга. На цьому етапі задіюються такі можливості плагіна, як очищення вмісту сторінки, додавання/видалення рядків, заміна кольору кнопки СТА, вставка заголовків до кожного з блоків, завантаження зображень і т.д. В результаті експериментів з налаштуваннями з’являється цільова сторінка, спроектована згідно Вашим крітеріям.

За створенням якісного Лендінга на платформі WordPress звертайтеся до фахівців компанії «CENTUM-D». З нашою допомогою Ви отримаєте Лендінг з правильно розставленими акцентами, що забезпечать йому високу конверсію.

Як зробити Лендінг на Wordpress: 5 цікавих плагінів

Приблизну послідовність дій описано вище. Переходимо до огляду інструментів, що дозволяють створювати посадочні сторінки. Модулі поділяються на дві категорії:

  • повністю впроваджувані до складу Вордпресс як традиційне розширення;
  • зовнішні доповнення, які інтегруються з сайтом.

В огляді розширень вказується, що представляє собою певний інструмент – до якої категорії він відноситься.

Зверніть увагу! Модулі постійно оновлюються, поліпшуються. З’являються нові. Тому, можливо, коли Ви будете читати цю статтю, вже розроблять інші доповнення, більш ефективні, раціональні, зручні.

1. OptimizePress

Розширення має безліч функцій. За допомогою них формуються зручні для користувачів і адміністраторів цільові сторінки.

Особливість розширення полягає в тому, що його можна застосовувати для теми Вордпресс, що використовується. Плагін функціонує так, як звичайний конструктор сторінок. Але дозволяє створювати повідомлення сторінки буквально з нуля.

Зверніть увагу! Якщо немає бажання починати конструювання цільової сторінки з нуля, плагін має кілька десятків повністю безкоштовних шаблонів. Додатково передбачені платні шаблони – їх понад 100.

Однак у OptimizePress передбачені інші функції, які не потрібні для посадочних сторінок. Це негативно відбивається на його вартості. На момент написання статті за плагін потрібно було «відвалити» 97 доларів – в ціну включено використання до трьох сайтів. Якщо Вам потрібні додаткові функції, можете сміливо купувати розширення.

2. Thrive Landing Pages

Плагін дійсно можна вважати одним з кращих серед всіх існуючих і функціонуючих безпосередньо всередині Вордпресс. Проблем з його роботою не буде – він діє, як і переважна більшість подібних розширень, призначених для конструювання сторінок. У нього простий і зрозумілий інтерфейс.

Серед основних переваг Thrive Landing Pages варто виділити можливість формувати сторінки з нуля. Тобто, за межами теми WordPress. Для цього у плагіна передбачені всі необхідні елементи.

Якщо немає бажання займатися конструюванням з нуля, можете використовувати існуючі шаблони. Їх більше 150 – є з чого вибрати.

Зверніть увагу! На створення ефективної воронки продажів з пристойним виглядом не потрібно витрачати багато часу.

Хоча у шаблонів є ряд мінусів. Вони точно не сподобаються людям з творчим мисленням. В цілому, вони майже ідеально оптимізовані, але підходять далеко не для всіх проектів.

3. SeedProd

Оптимальний варіант для ще не запущених сайтів. За допомогою плагіна легко створювати сторінки для збору передплатників. Тобто, Вам не потрібно чекати, поки основний проект буде готовий до роботи – займатися формуванням бази можете вже відразу.

Зверніть увагу! Розширення випускається у двох «форматах». Платна та безкоштовна версія. Вартість Pro – від 29 доларів за один проект. А ще тут є багато шаблонів і додаткових функцій.

Безкоштовна версія також досить функціональна, однак платна більш зручна. По-перше, за рахунок того, що вона легко поєднується з різними сервісами рекламної поштової розсилки. Наприклад, такими відомими, як MailChimp і AWeber. Не маючи можливості такої інтеграції (як у випадку з безкоштовним розширенням), зібрати базу передплатників буде нереально.

Так що, якщо основне завдання створення landing page полягає у залученні передплатників перед запуском основного проекту, SeedProd підходить для цього як найкраще.

4. Leadpages

Гарне розширення. Але має один істотний недолік – дорожнеча. Вартість використання – від 25 доларів за місячне використання. Найменший тариф можливий тільки при покупці доступу відразу на 12 місяців.

Однак в цілому плагін характеризується зручністю, простотою роботи та швидкістю створення посадочних сторінок. Серед його основних переваг варто виділити:

  • майже 400 готових і оптимізованих шаблонів, у яких є різні стилі, хоча тільки близько 70 шаблонів повністю безкоштовні;
  • кожен шаблон можна змінювати відповідно до власних побажань щодо посадкової сторінки – робиться це в редакторі плагіна;
  • розширення дозволяє завантажувати в себе фактично все. Тому, якщо Вам необхідно довантажити PDF або файли в іншому форматі, не варто турбуватися з цього приводу;
  • коли сторінка буде готова, достатньо клікнути на одну кнопку, щоб цільова сторінка виявилася на Вордпресс.
lending

5. WordPress Landing Pages

Розробка – класний «конструктор» для створення цільових посадочних сторінок. У ньому передбачено безліч доповнень преміум-класу. У розширення є, як позитивні, так і негативні моменти.

Почнемо з плюсів конструктора:

  • можливість розробки сторінки «з нуля»;
  • створення Лендінгу на основі шаблону;
  • наявність безкоштовної версії.

До відома! Розробка дозволяє виконати А/В тестування посадкової сторінки. Виявлено програшний варіант? Не потрібно турбуватися – він автоматично буде зупинений.

Хоча у цього «проекту» є і негативні моменти:

  • існуючі шаблони не надто привабливі – все-таки доведеться виконувати розробку з нуля;
  • головні функції, необхідні для нормальної роботи Лендінгу, відсутні в безкоштовній версії.

Після підрахунку вартості підключення всіх функціональних доповнень виявилося, що дешевше використовувати відразу платний плагін, який не потребує покупки доступу до функцій.

Проміжний підсумок: яке розширення з перерахованих вибрати

Залежно від Ваших фінансових можливостей. Немає обмеження бюджету? Рекомендуємо Leadpages. Він дуже зручний в роботі, функціональний. Хоча розібратися у ньому зможуть не всі.

Якщо враховувати такі фактори, як фінансова доступність, простота використання та функціональність, рекомендуємо звернути увагу на Thrive Landing Pages. У розробки практично немає недоліків. Хіба що, крім одного – шаблони виглядають несучасними. Однак проблема – надумана. Оскільки передбачена можливість налаштування відповідно до власних вимог та побажань.

Шаблон для посадкової сторінки: яким він має бути

Ви вже знаєте, що таке посадкова сторінка, як вона працює та як її зробити самостійно, за допомогою спеціальних плагінів. Тепер розповімо про те, як підібрати шаблон для landing page, щоб можна було не тільки помістити на ній необхідні елементи, а й зробити проект максимально ефективним.

Адже не всі мають навички створювати сторінки з нуля, тому віддають перевагу шаблонами.

Три кити, на яких базується зручний і ефективний шаблон для посадкової сторінки:

  • адаптивна верстка і дизайн;
  • валідність;
  • швидка швидкість завантаження.

На даний час користувачі мають можливість вибирати різні шаблони, серед яких:

  • з вбудованими формами для зворотного зв’язку;
  • формами підписки;
  • вбудованими таймерами різного типу;
  • з ефектом паралакс;
  • з повноекранними картинками і відео;
  • та багато інших.

Однак слід розуміти, що оформлення цільової сторінки – це не тільки зовнішня привабливість. Воно сприяє ефективній конвертації навіть випадкових відвідувачів на реальних клієнтів. За допомогою якісного та продуманого дизайну вдається привернути увагу користувачів до певних місць, точкам, елементам. Завдяки таким акцентам вся представлена ​​на сайті інформація буде сприйматися адекватно.

Ми підготували основні вимоги, які необхідно враховувати, підбираючи шаблон для свого Лендінгу.

6 моментів, що враховуються при виборі шаблону

  1. Висота першого екрану посадкової сторінки не повинна бути більше 700 пікселів. Винятки можливі, але в крайніх випадках.
  2. Головний заголовок сторінки (Н1) слід поміщати або в центрі, або у лівій частині екрана. Не забувайте про читабельність заголовка. Можливо, під словами слід поставити напівпрозору підкладку.
  3. Не рекомендується вибирати шаблони, в яких використовується більше двох шрифтів. Або шрифти із зарубками.
  4. Віддавайте перевагу шаблонам з великим об’ємом вільного місця. Теми, в яких все занадто нагромаджено, затиснуто, виглядають не дуже привабливо. Мінімалістське оформлення привертає увагу до основних елементів, дозволяє правильно розставити акценти й виділити кнопки цільової дії.
  5. Сама кнопка повинна контрастувати з фоном. Це стосується, як її кольору, так і форми.
  6. Форма для заповнення повинна мати мінімально можливу кількість полів.

Зверніть увагу! Якщо є величезне бажання, можна спробувати своїми руками внести зміни у файли шаблону та стилів. Або, наприклад, додати якийсь інший шрифт, змінити існуючий. В такому випадку вдається досягки найбільш чіткої відповідності оформлення та унікальної торговельної пропозиції.

Як зробити landing на Wordpress: на завершення

Тепер Ви знаєте, як зробити landing на WordPress. Конструктори та плагіни роблять користувачів більш вільними, адже всі роботи легко виконати самостійно.

Хоча далеко не завжди у людини є необхідні знання, як технічні, так і в сфері маркетингу, що дозволяють створювати ефективні, конверсійні посадочні сторінки.

Якщо Ви не бажаєте даремно витрачати час на освоєння плагінів і вкладати гроші в покупку функціональних доповнень, зверніться до професійних розробників.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь