Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як створити інтернет-магазин? Інструкція (з підрядником)

Як створити інтернет-магазин? Інструкція (з підрядником)

Якщо Ви мрієте про стабільно працюючий інтернет-магазин, що постійно приносить прибуток, без допомоги досвідченої команди веб-фахівців Вам не обійтися. Як, втім, і без грошових вливань. Тому успішне створення інтернет-магазину в цьому випадку багато в чому залежить від вибору надійного підрядника. Заздалегідь радимо ознайомитися з уже реалізованими проектами веб-студій шляхом перегляду портфоліо.

Коли Ви знаєте, розповсюдженням яких товарів хочете займатися онлайн-способом, типовий покроковий алгоритм розробки інтернет-магазину у співпраці з обраною студією можна уявити в такому вигляді:

  1. Аналіз ринкової ніші та основних конкурентів. Насамперед фахівці-маркетологи аналізують стан ринку і затребуваність товарів, якими Ви плануєте торгувати на своєму онлайн-майданчику.
  2. Складання технічного завдання та його узгодження з замовником. На цій стадії визначається тип майбутнього інтернет-магазину (наприклад, моно-товарний (Лендінг) або сайт-каталог, оптовий або роздрібний та т.і.), підбирається відповідна CMS (зі стандартними або розширеними можливостями), плануються терміни здачі проекту, а також обговорюються інші моменти.
  3. Розробка дизайну і функціоналу інтернет-магазину. На основі узгодженого технічного завдання дизайнерами малюються прототипи сторінок, а програмістами розробляються і впроваджуються на сайт функціональні модулі, яких може бракувати при розробці інтернет-магазину на готовому шаблоні.
  4. Наповнення інтернет-магазину товарами. Для зручності користувачів у каталозі інтернет-магазину повинні бути представлені клікабельні фотографії товарів хорошої якості, які завантажуються на сторінки контент-менеджером.
  5. Розміщення на сторінках унікального контенту. Поруч із фото товарів обов’язково викладається їх докладний оригінальний опис, який може бути замовлено у професійного копірайтера або написано Вами самостійно, але при цьому також має бути унікальним.
  6. Тестування інтернет-магазину. На фінальному етапі готовий проект проходить перевірку з метою виявлення можливих помилок в роботі та їх своєчасне усунення.

Надалі фахівці з досвідом роботи готові забезпечити замовнику підтримку в обслуговуванні створеного інтернет-магазину, допомогти з налаштуванням і запуском реклами та ін.

Таким чином, скориставшись послугами грамотного і досвідченого підрядника, Ви зможете досягти головної мети створення інтернет-магазину – конвертації відвідувачів на покупців.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь