Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Відеомислення або максимальна візуалізація у вашому контенті

Відеомислення або максимальна візуалізація у вашому контенті

Відеоконтент — один із найпопулярніших і недооцінених видів контенту. Він здатний залучати користувача набагато сильніше, ніж просто текст або аудіо, які не кожен захоче вивчити. Відео задіє слух і зір, а якщо розповідь ведеться в цікавому форматі, конвертація відвідувача в користувача або навіть клієнта — гарантована. Це пояснюється просто — у 21 столітті, коли плин життя прискорюється, а люди бажають дістати необхідну інформацію швидко, мало хто вважатиме за краще витратити свій час на прочитання масивної статті з поясненням, адже простіше глянути п’ятихвилинне відео й займатися своїми справами. Якщо ваш бізнес орієнтований не на розвагу аудиторії, а на продаж будь-якої продукції, відео виявиться мало не ідеальним інструментом маркетингу, здатного найбільш наочно демонструвати користувачеві плюси продукту, вказувати на його важливість. Прислів’я «краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати або почути» — як ніколи доречно.

Чому відеоконтент важливий для бізнесу

Відеоконтент здатний впливати на два різновиди сприйняття — слух і зір, комбінуючи їх. У такий спосіб користувач отримує максимальну кількість інформації.

Практично будь-який бізнес буде отримувати вигоду, якщо використовує відео у своїй діяльності, будь то інтернет-магазин з асортиментом спортивного інвентарю або корпоративний сайт. У разі корпоративного ресурсу це особливо актуально: з допомогою відео за участю членів команди можна заручитися підтримкою користувача до підприємства за допомогою цікавих відео з офісу, відео-гайдів і т. ін. У разі торгівлі в мережі відео допоможе детально показати продукцію з різних ракурсів, з різним освітленням, а також у дії — тоді потенційний покупець легко стає справжнім покупцем.

Що краще продається з відео:

  • Вебінари. Людям важливо знати, хто і як буде їм про щось розповідати. Особливо, якщо це коштує грошей — тоді важливо зрозуміти, чи буде цікаво слухати того, хто розповідає або чи може людина правильно сприйняти від нього інформацію.
  • Продукція з особливостями. Наприклад, водонепроникна тканина. Після прочитання опису користувач, зазвичай, навряд чи засумнівається в якості, але хіба не ефективніше раз продемонструвати можливість тканини відштовхувати воду? Те ж стосується, наприклад, міксера, відео з демонстрацією якого замінить два десятка фото. Просто покажіть його ефективність і тиху роботу — клієнт ваш.
  • Спеціалізовані товари. Якщо користувача цікавить бензопила, але він не вміє нею користуватися, просто покажіть йому якісне відео з інструкцією — пояснюючи в приємній манері принцип її використання, ви зацікавлюєте користувача й підвищуєте ймовірність покупки.
  • Схожі товари з відмінностями. Продаєте багато схожих товарів? Зніміть відео з демонстрацією або розповіддю про відмінності моделей.
Створення відеоконтенту

Бренди, які використовують у своїй діяльності фотоконтент, усе частіше віддають перевагу відео. По-перше, це обумовлюється нинішнім зростанням популярності відеоконтенту (на секундочку, понад 70 % користувачів вважають за краще саме відео!), По-друге, з допомогою відео легко збільшуються продажі, бренд починають частіше впізнавати.

Як відео діє на аудиторію

Кожен із нас хоча б раз у житті пропадав із життя на годину-дві через те, що його сильно затягли відео певної тематики на YouTube. Чому? Нам не потрібно нічого робити під час перегляду — досить включити відео, думати не завжди обов’язково, не кажучи вже про рух. Якщо ви використовуєте відео, користувач однозначно буде про вас більш приємної думки, ніж про ваших конкурентів з об’ємними текстами або одноманітними зображеннями.

Якщо у відео ви використовуєте копірайт у вигляді назви магазину, логотип, м’які кольори, або навпаки — яскраві і привабливі, користувач ефективніше запам’ятає інформацію й легко розповість зміст ролика через пару годин. Наявність цікавих елементів також буде викликати бажання поділитися з ким-небудь із друзів.

Відеомислення або максимальна візуалізація у вашому контенті | Підсумок

Відео — простий, доступний спосіб поліпшити свій бізнес. Найважливішим елементом є не стільки якість, скільки наповнення — відеоконтент можна створювати й за допомогою мобільного телефону, головне — чесність, інформативність. Якщо хочете працювати з клієнтоорієнтованим підходом, починайте з основного — покажіть клієнту, що ви добре працювали над створенням ролика, дайте йому необхідну інформацію, не віднімаючи часу — і залишається лише насолоджуватися результатом!

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь