Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Топ-8 помилок при налаштуванні контекстної реклами

Топ-8 помилок при налаштуванні контекстної реклами

У попередніх статтях ми говорили про контекстну рекламу. Розбиралися, навіщо вона потрібна, скільки коштує і як допомагає просувати сайт. Сьогодні поговоримо про те, які помилки допускають недосвідчені рекламодавці, коли налаштовують рекламу. На відміну від тізерної реклами, яка не вимагає нічого, крім яскравої назви та привабливої ​​картинки, контекстна реклама – дама примхлива. Якщо неправильно її налаштувати, то можна спустити весь бюджет, а в результаті нічого не отримати. І навпаки, при правильному налаштуванні, контекстна реклама приводить на сайт якісну аудиторію та збільшує продажі. Але перш ніж налаштовувати рекламу, Ви повинні визначитися, навіщо вона Вам потрібна та які результати Ви очікуєте побачити. Це допоможе Вам проаналізувати ефективність рекламної кампанії в майбутньому. Якщо Ви визначилися, то саме час налаштувати рекламне оголошення. Щоб зробити все правильно, слід знати про можливі помилки, які ми можемо зробити. Давайте розберемо їх докладніше.

Як робити не слід

  1. Не налаштували геотаргетинг. Якщо не вказувати регіони та міста, в яких користувачі побачать рекламу, оголошення може транслюватися по всій країні. Наприклад, якщо Ви поставки товару здійснюєте тільки по Києву, але не вказали це в налаштуваннях реклами, оголошення побачить житель Дніпра. Він клацне, Гугл зніме гроші з денного бюджету, а корисної дії Ви не отримаєте. І бонус: Київ – це не те ж саме, що і Київська область.
  2. Не налаштували часовий таргетинг. На початку рекламної кампанії краще не гадати, а відразу ставити «показувати рекламну добу». Так Ви зможете проаналізувати, о котрій годині активність користувачів була найбільш високою та на основі цієї інформації налаштуєте час показів реклами.
  3. Не зробили мобільну версію оголошення. Половина користувачів інтернету зараз користується смартфонами, щоб спілкуватися, купувати меблі додому або замовляти послуги покрівельника. Якщо не враховувати це, Ваша реклама марна. Зараз використовується «текстове оголошення» і «тільки номер телефону». У першому випадку у нас є заголовок (установлюється у два ряди на мобільних пристроях), посилання на сайт, текст і розширення. Оголошення «тільки номер телефону» показується тільки на пристроях з функцією дзвінка і при кліці замість переходу на сайт здійснюється дзвінок.
  4. Встановили низькі ставки. Ми хочемо заощадити – це логічно, але на старті краще не робити цього. Ви тільки починаєте виходите на ринок рекламних оголошень і краще відразу заявити про себе, як про сильного конкурента. Чим вище Ваші ставки, чим частіше користувачі бачать Ваше оголошення та клацають по ньому. А чим вище клікабельність сайту, тим легше Вашим оголошенням піднятися у топі видачі. Ось і проста закономірність: спочатку ми працюємо на клікабельність, а потім клікабельність працює на нас.
  5. Вставили посилання на неправильні сторінки сайту. Якщо Ви рекламуєте сумки, то не слід вставляти в оголошення посилання на головну сторінку Вашого сайту, щоб користувач потім сам розбирався, де тут що. Слідкуйте за релевантністю посилань – і покупці скажуть Вам спасибі.
  6. Не використовуєте ремаркетинг. Ось Вам прості цифри: 20,5% конверсій залежить від ремаркетингу. Це означає, що не використовуючи ремаркетинг – показ оголошень користувачам, які вже побували на Вашому сайті – Ви втрачаєте майже чверть потенційних покупців.
  7. Невказуйте мінус-слова. Якщо не скласти список мінус-слів, Ваші оголошення, незважаючи на те, що реклама контекстна, більше не релевантні. Ось простий приклад. Припустимо, Ви продаєте жіночі вовняні сукні. Якщо не виключити із запиту слова «весільні, випускні, дитячі», Ви втратите частину бюджету на неякісну аудиторію.
  8. Використовуєте одне і те ж оголошення на різні запити. Якщо не експериментувати з оголошеннями (не змінювати текст і заголовки), існує ймовірність того, що дуже швидко Ваше оголошення скотиться вниз і ніхто з потенційних покупців його не побачить. Навіть якщо запити майже ідентичні, все одно підстрахуйтесь і підготуйте для всіх різні рекламні оголошення.

Підсумок

Отже, для грамотного налаштування реклами Вам необхідно:

  1. Знати цілі рекламної кампанії.
  2. Пам’ятати про нюанси (геотаргетинг, тимчасовий таргетинг, список мінус-слів).
  3. Бути уважним (вставляти релевантні посилання і пам’ятати про мобільну версію оголошення).
  4. Не боятися встановлювати високі ставки.
  5. Використовувати ремаркетинг.
Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь