Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Що таке цільові сторінки?

Що таке цільові сторінки?

Під цільовою (продающою, посадковою) розуміється особливий вид веб-сторінок, на які користувачі потрапляють шляхом переходу з рекламного оголошення. Всі посадочні сторінки об’єднує одне: вони закликають відвідувачів перейти від наміру до вчинення будь-якої дії: підписку на e-mail-розсилку, скачування прайса, замовлення інтернет-квитка та ін.

На відміну від звичайного сайту або інтернет-магазину з безліччю товарів або послуг на цільовій сторінці розміщується тільки одна пропозиція. Таким чином будь-яка цільова сторінка орієнтована на вузьку аудиторію користувачів, тобто є вузькотаргетованною.

Для чого потрібні цільові сторінки

Розробляються з метою посилити ефективність рекламної кампанії, цільові сторінки допомагають:

  1. Підвищити конверсію сайту (до 5% і вище).
  2. Перетворити рядових відвідувачів на активних покупців.

Структура цільових сторінок

Побудова цільових сторінок може відбуватися за однією з двох існуючих формул, що схематично визначають маршрут відвідувачів:

  • AIDA (attention, interest, desire, action). Перший крок полягає у залученні уваги користувача, другий – в тому, щоб викликати інтерес, третій – пробудити бажання, четвертий – домогтися виконання дії.
  • PMPHS (pain, more pain, hope, solution). На першому етапі чітко вимальовується проблема, потім вона загострюється, після чого дається надія і в кінці пропонується спосіб вирішення проблеми.

Як бачимо, незалежно від обраного сценарію в результаті послідовного переміщення по цільовій сторінці користувач приходить в одну і ту ж кінцеву точку: здійснює те, що від нього вимагалось – дія.

Невід’ємні елементи вдалої цільової сторінки

Щоб конверсія сайту була високою, цільова сторінка, що веде на нього, повинна мати такі обов’язкові елементи:

  1. Цікавий заголовок і підзаголовки, після прочитання яких у відвідувачів неодмінно виникне бажання затриматися на сторінці.
  2. Привабливий медійний контент: яскраві графічні зображення, інформативні іконки, корисні відео.
  3. Помітні кнопки заклику до дії («call to action», СТА-кнопки). При цьому на показник конверсії позитивно впливає наявність у заклику таких слів, як «безкоштовно», «тільки один день», «акція», «знижка» і т.д.
  4. Потужні тригери – фактори довіри, в якості яких можуть виступати відгуки дійсних замовників Ваших товарів або послуг.
  5. Таймери зворотного відліку, установка яких на сторінці допомагає прискорити прийняття рішення користувачем про виконання дії.

На даний час в мережі представлено безліч готових шаблонів, доступних для скачування та створення на їх основі цільових сторінок. Однак якщо Ви бажаєте отримати в своє розпорядження майданчик з унікальним дизайном, за розробкою Лендінгу, що продаватиме краще звернутися до професіоналів – команди «CENTUM-D». Наші фахівці підберуть ідеальне рішення для оформлення Вашої посадкової сторінки та якісно втілять його у життя.

6 переваг цільової сторінки

Цільова сторінка – чудовий інструмент маркетингової стратегії, її основа та наріжний камінь. Головне завдання – лаконічно, чітко, але переконливо донести до цільової аудиторії сутність пропозиції.

Особливості «конструкції» сторінки дають можливість не тільки спілкуватися з користувачами, впливати на них, а й займатися збором необхідної інформації:

  • номерів телефонів;
  • адреси електронних пошт;
  • та ін. залежно від поставленого завдання.

Зібрана інформація в майбутньому буде використовуватися для прямих контактів з потенційним клієнтом.

До відома! Цільова сторінка є крутим інструментом, за допомогою якого виконується просування товару або послуги. За допомогою такого проекту також забезпечується більш високий коефіцієнт конверсії.

Подібні проекти мають 6 незаперечних переваг.

  1. Увага користувачів акцентована на одній певній дії.
  2. Поділ відвідувачів для подальшої розбивки за певними сегментами, що допоможе забезпечити цільову комунікацію з ними.
  3. Підвищення кількості можливих клієнтів.
  4. Стимулювання відвідувачів виконати цільову дію.
  5. Підвищення показників ефективності рекламної кампанії.
  6. Прийнятна ціна створення сторінки.

Всі перераховані переваги роблять проекти даного типу популярними серед власників бізнесу.

У яких випадках рекомендовано використовувати цільові сторінки

1. Контекстна реклама

Якщо планується запуск рекламної кампанії з оплатою за кожен клік, рекомендується створити цільову сторінку і «лити» трафік на неї. Важливо, щоб проект був оптимізований до певних ключових фраз, які використовуються потенційними клієнтами.

Такі рекламні кампанії запускаються за допомогою різних сервісів. Найбільш популярними є Google AdWords і Яндекс.Директ. Є й інші, не такі відомі.

2. Банерна реклама

Актуальне використання проекту і в разі запуску банерної реклами, коли відповідний матеріал опублікований на тематичному сайті, спеціально розробленому під ЦА.

В якості прикладу можна привести рекламу, що залучає увагу до виробів популярних компаній, що спеціалізуються на виробництві смартфонів, ноутбуків або іншої електронної техніки, що розміщена на сайті новин для фахівців у сфері сучасних технологій.

3. Email маркетинг

Чудовий варіант – створення сторінки для збору електронних адрес і подальшого розсилання за ними інформаційних матеріалів або рекламних листів. Приклад – розсилка статей, порад, новин від інтернет-магазину, що складається в залежності від історії покупок клієнта.

4. Реклама в блогах

Якщо Ви запускаєте рекламну кампанію в блогах, рекомендується створити цільову сторінку, на яку і буде йти переадресація користувачів. Сюди ж можна віднести рекламу в соціальних мережах – принцип її такий же самий.

Складається оголошення, налаштовується кампанія і реклама демонструється тільки ЦА. Після кліка на рекламу, користувачі потрапляють на Лендінг, де вже здійснюється остаточний вплив на них і вони здійснюють покупку.

Зверніть увагу! Залежно від необхідної цільової дії «конструкція» сторінки може відрізнятися. Дії бувають наступними – покупка товару, передача своїх контактних даних, замовлення послуги тощо.

3 види цільових сторінок: розкажемо про них детальніше

Проекти такого типу являють собою повноцінний і ефективний інструмент маркетингу. Сутність його полягає в тому, щоб провести користувача визначеним шляхом. Фінальна точка його передбачає вчинення певної дії. Наприклад, це може бути:

  • замовлення зворотного дзвінка;
  • заповнення заявки;
  • купівля товару;
  • реєстрація на сайті;
  • передача своїх контактних даних і т.д.

Будь-яке просте заповнення форми та передача даних, без оформлення покупки/замовлення, передбачає збір інформації. Вона необхідна для подальшого просування потенційного покупця воронкою продажів – вплив на користувача буде здійснюватися за допомогою розсилки електронних листів або спілкування з клієнтом по телефону.

В інтернет-маркетингу передбачені різні поділи цільових сторінок на групи, види, типи. Ми згрупуємо їх на три різновиди.

1. Інформаційні лід-сторінки

Призначення подібних ресурсів – зібрати інформацію, контактні дані цільової аудиторії. Далі слідує черговий етап воронки продажів:

  • розсилка повідомлень/листів на адресу електронної пошти;
  • особиста зустріч;
  • спілкування по телефону.

Такі сторінки прийнято називати ще лід-магнітами. Для мотивування аудиторії поділитися своїми контактними даними пропонуються різні бонуси, «призи». Наприклад, такими заохоченнями можуть бути:

  • дисконтні купони;
  • безкоштовне скачування якоїсь інформації, продукту;
  • і т.д.

Важливо, щоб бонус відповідав сфері діяльності, в якій працює компанія, і інтересам аудиторії.

Для підвищення рівня конверсії слід створювати прості форми заповнення – з мінімальною кількістю полів. Чим більше поле – тим вище ймовірність, що користувачі просто не захочуть витрачати час на заповнення та відправлення своїх даних.

2. Рекламні або сторінки продажу

Уже за назвою зрозуміло, що являють собою подібні проекти. На них представлено об’ємний контент, що дозволяє донести до користувачів цінну інформацію:

  • сутність пропозиції;
  • переваги товару/послуги;
  • які вигоди отримує покупець;
  • як здійснюється доставка;
  • відгуки та ін.

Крім тексту необхідно використовувати інші варіанти контенту – картинки, фотографії, графіки, відео-ролики. Все це забезпечує потужний інформаційний потік на користувача, що буквально змушує того зробити цільову дію.

Хоча тут потрібно відчувати межу, щоб уникнути занадто агресивної кампанії – інакше можна просто відштовхнути людину від вчинення дії.

Якщо ж оформити Лендінг красиво, правильно розташувати блоки та грамотно підготувати текст, це дозволить «загіпнотизувати» відвідувача сторінки. Він обов’язково виконає цільову дію.

3. Вірусні сторінки

Унікальна особливість таких сторінок полягає в тому, що вони не сприймаються користувачами, як рекламні. Адже на них немає традиційних для більшості Лендінгів елементів:

  • форм для збору інформації;
  • інформації про знижки;
  • кнопки покупки/замовлення.

Фактично створення проектів такого типу полягає в тому, щоб ненав’язливо в основному контенті сторінки помістити назву бренду, продукту або логотип.

Основна мета – підвищити впізнаваність компанії/товару і сформувати лояльність до нього. Надалі користувач на підсвідомому рівні буде позитивно ставитися до компанії/товару, тільки побачивши логотип або назву бренду.

Ще одна переслідувана мета – поширення сторінки безпосередньо самими користувачами. Наприклад, публікація посилань у соціальних мережах або пересилання їх друзям і знайомим.

Для збільшення охоплення аудиторії важливо, щоб при створенні подібної цільової сторінки враховувалося два основні чинники.

  1. Ідеальна якість контенту. Якщо матеріали «слабкі», нудні, що не привертають увагу, просякнуті банальностями, ні про яке вірусне поширення не може бути й мови. Тому необхідно приділити основну увагу опрацюванню дійсно крутого контенту. Не скупитися та вкласти в нього серйозні гроші. Завдяки цьому підвищиться вплив на аудиторію.
  2. Другий фактор – інструменти, за допомогою яких забезпечується більш просте поширення рекламних матеріалів. Звичайно, якщо створена класна сторінка з крутим контентом, немає необхідності у використанні спеціальних інструментів для поширення. Користувачі просто скопіюють посилання та відправлять її знайомим або друзям. Але для підвищення результативності, охоплення аудиторії рекомендується використовувати кнопки соціальних мереж.

Проміжний підсумок

Який тип цільової сторінки вибрати, залежить від поставлених завдань. Якщо вони визначені правильно, то складнощів з цим не буде. Вдасться створити цікаву, привабливу та ефективну сторінку з високими показниками конверсії.

Слід попередньо визначити, яких саме результатів планується досягти. Це допоможе в роботі.

Цільова сторінка або сайт: що вибрати

Ми докладно розповіли, що таке цільові сторінки, якими вони бувають. Ймовірно, деякі (або навіть багато) читачів запитують – а навіщо створювати окрему сторінку, якщо вже є сайт, за допомогою якого можна просувати певний товар або послугу?

Частка істини в їхніх сумнівах є. Але тільки частка. Оскільки цільові сторінки мають, як мінімум, 5 переваг перед звичайними сайтами.

1. Швидкість завантаження

Самостійні Лендінги вантажаться швидше, ніж окремі сторінки сайту. Користувачам не доводиться чекати. Вони навіть не встигнуть перевести курсор мишки, як побачать на екрані основну інформацію про товар/продукт/компанію.

2. Релевантність

Контент Лендінгу релевантний очікуванням користувача. Потрапляючи на сторінку, він бачить саме те, що і припускав побачити.

Звісно, за умови, що наповнення оптимізоване до конкретних ключових слів і відповідає тексту рекламного оголошення.

3. Usability

Не виникає проблем з простотою та зручністю роботи на таких сторінках. У них відсутня багатоступенева структура, як це буває у звичайних сайтів. Годі й «серфить» по всіх сторінках, відшукуючи необхідний контент. Все розташовано поряд. Кнопки та форми для заповнення – добре видимі і їх легко помітити навіть при біглому скролингу сторінки.

4. Мінімальна кількість посилань або повна їх відсутність

На звичайному сайті користувача чекають посилання, банери, інші сторінки. Все це відволікає від основної дії, веде відвідувача в сторону. Здатне навіть відвести його з сайту взагалі.

У випадку з цільовою сторінкою такого не станеться – адже все зроблено для того, щоб провести користувача шляхом, що веде до здійснення потрібної дії.

5. Високі показники конверсії та окупність вкладень

Для просування, реклами сайту, ресурсу, націленого на кінцевий фінансовий успіх, необхідно:

  • вагомі фінансові вкладення;
  • час;
  • творчий підхід і креатив.

Власники проектів стурбовані їхньою окупністю. Вони прагнуть до наступного результату – мінімум вкладень при максимумі прибутку. Чи можливо таке?

Для досягнення такого принципу слід досягти високого коефіцієнта конверсії. Тобто, потрібно виключити оплату за кліки користувачів, які так і не прийняли пропозицію, розміщену на Лендінзі.

Як показують маркетингові дослідження, за допомогою цільової сторінки вдається досягти підвищення конверсії майже на 20% при відносно невеликих фінансових вкладеннях. Досягається такий результат за рахунок чіткої мотивації відвідувачів і заклику виконати цільову дію.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь