Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Робота з контентом

Робота з контентом

Абсолютно будь-який вебресурс містить контент. У процесі його розроблення бере участь безліч фахівців, поміж яких і контент-менеджер. До того ж контент-менеджер сайту активно бере участь у створенні контенту на всіх етапах.

Контент-менеджер — фахівець, який займається управлінням контентом. Його завдання — забезпечувати відвідувачів актуальними даними, привертати й мотивувати робити покупку продукції або виконувати іншу цільову дію.

З таким фахівцем буде співпрацювати вебдизайнер, маркетолог, SMM, копірайтер і SEO-спеціаліст команди. У невеликих командах такий фахівець часто бере на себе й деякі інші суміжні функції.

Відповідальні за контентну складову вебсайту зазвичай займаються:

  • Пошуком фахівців для створення контенту
  • Постановкою завдань і дедлайнів для кожного копірайтера, дизайнера та інших креаторів контенту
  • Контролем термінів виконання поставлених завдань
  • Перевіркою створеного контенту на відповідність ТЗ і внесенням доробок, виправлень
  • Передачею матеріалів на оформлення або безпосередньою публікацією контенту
Праця з контентом

Навички контент-менеджера

Контент-менеджер має певні навички в інтернет-маркетингу, дизайні, управлінні проєктами. Поміж найбільш необхідних:

  1. Грамотність і уважність. Контент-фахівець може не займатися самостійним написанням матеріалу, але йому точно доведеться взаємодіяти з текстом, з його авторами й редакторами, ставити їм всілякі завдання і вносити коригування, редагувати тексти.
  2. Знання SEO. Під час публікації контенту на ресурсі необхідно враховувати як користувача, так і пошукових роботів. Складання семантичного ядра контент-менеджеру, звичайно, не загрожує, проте низка питань буде прямо стосуватися його сфери. Наприклад, усі зображення, які супроводжують текстове наповнення, мають бути не просто бути предметом візуального доповнення, але й виконувати роль додаткового інструменту просування матеріалу в пошукових системах. Прописування тегу alt дає змогу пошуковим системам індексувати в пошуку навіть зображення.
  3. Робота із зображенням. Коли контент-менеджер переглядає текстові чернетки, він бачить вигляд цього тексту безпосередньо після того, як його передадуть на верстання. Кожна вимога до візуального контенту не пройде повз контент-менеджера. Він також здатний самостійно підбирати ілюстрації, обробляти й редагувати їх за необхідності.
  4. Аналіз результатів. Для контролю та (чи) створення якісного та популярного контенту фахівці вчаться аналізувати поведінку користувачів. Яндекс.Метрика й Google Analytics дають змогу дізнатися, який матеріал користувачам до душі, а на який вони не звертають уваги. Аналіз такої інформації дає можливість редагувати й адаптувати впроваджуваний на ресурс матеріал під користувачів — стимулювати у такий спосіб поліпшення конверсії.
  5. Дослідження нових трендів і технологій. Поява нових фішок — регулярний процес для всіх галузей роботи, тим більше у сфері створення і просування сайтів. Для утримання уваги клієнтів необхідно не просто йти в ногу з часом, а час від часу і випереджати його.

Робота з контентом | Підсумовуючи

Контент-менеджер сайту — та людина, завдяки якій ми завжди можемо знайти необхідну інформацію в мережі. Через наявність великої кількості різновидів контенту професія контент-менеджера просто необхідна, адже дає змогу банально планувати етапність і контролювати своєчасне виконання контент-планів компаній, які надають широкий спектр послуг в інтернеті, і допомагати їм досягати необхідних цілей.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь