Створення, розробка та просування сайтів Centum-D На чому краще робити односторінковий сайт?

На чому краще робити односторінковий сайт?

Існують різні способи створення односторінкового сайту, як платні, так і безкоштовні. При цьому у Вас є вибір: зробити Landing самостійно або залучити до роботи професійних розробників. Вирішувати Вам, виходячи з власних здібностей і можливостей.

На чому рекомендується робити односторінковий сайт самостійно

Для створення односторінкових сайтів підходять наступні рішення:

  • Система управління WordPress.
  • Візуальний редактор Adobe Muse.
  • Сервіс Webflow.
  • Онлайн-конструктори сайтів.
  1. У WordPress є платні та безкоштовні версії, які відрізняються між собою функціоналом. На базі цієї CMS немає необхідності створювати дизайн – досить вибрати привабливу тему оформлення майбутнього однострінкового сайту, замінити фотографії та заповнити сайт унікальним текстом. При бажанні сторінку можна легко відредагувати. Завдяки наявності SEO-оптимізованих плагінів сторінка індексується пошуковими системами.
  2. Хоча редактор Adobe Muse і програє WordPress у швидкості роботи сайтів та відкритті сторінок, на ньому також роблять односторінкові сайти. Після придбання готового шаблону, як і на WordPress, Вам залишається поміняти зображення та наповнити блоки текстами.
  3. Альтернативним варіантом Adobe Muse виступає сервіс Webflow. Але тут є деякі нюанси: потрібні знання html і css, відсутня можливість створення декількох сайтів у безкоштовній версії, експорту та додавання коду.
  4. У мережі представлено безліч спеціалізованих онлайн-сервісів, що дозволяють сконструювати односторінковий сайт і вносити до нього зміни через панель управління навіть непідготовленим користувачам. До кількості таких коробкових додатків відносяться 1C-UMI, Wix, uCoz, Nethouse, Tilda та інші системи, що користуються попитом на ринку.

Таким чином, у справі самостійного створення односторінкового сайту, інструменти Adobe Muse і Webflow поступаються WordPress. Щоб швидко отримати швидкодіючий і стильний односторінковий сайт, радимо відразу вибирати WordPress. За допомогою цієї CMS і новачок зможе зробити повноцінний односторінковий сайт з необхідним функціоналом.

Замовлення односторінкового сайту у веб-студії

Але якщо Ви не готові витрачати свій час на розробку односторінкового сайту своїми руками (а якщо і готові, але не впевнені в успіху), розумним рішенням стане замовити розробку сторінки у спеціалізованій веб-студії. Фахівці компанії «CENTUM-D» грамотно реалізують Ваш проект, ретельно опрацювавши кожен з етапів:

  • Створення дизайну сторінки.
  • Верстання лендінгу.
  • Наповнення односторінкового сайту контентом.

В результаті Ви отримуєте адаптований до всіх видів пристроїв односторінковий сайт з неповторним дизайном і унікальним контентом, готовий до роботи та вирішення поставлених Вами завдань.

На чому краще робити односторінковий сайт: чи є сенс використовувати CMS

CMS – Система управління контентом. Або просто – движок. За допомогою CMS власник проекту управляє ресурсом. Спочатку движки розроблялися для створення сайтів. За їх допомогою легко та швидко конструювати майданчики різного призначення:

  • блоги;
  • інтернет магазини;
  • корпоративні сайти;
  • візитки та інші.

Існує безліч Систем. Вони відрізняються функціональністю, призначенням. Деякі найкраще підходять для інформаційних сайтів і особистих блогів, інші – для інтернет-магазинів.

Чи є сенс використовувати CMS для landing page? Як правильно підібрати движок і що враховувати? Які Системи найбільш прості в управлінні, але достатньо функціональні? Про це та багато іншого поговоримо у стислому огляді популярних платформ.

Навіщо CMS для односторінкового сайту

Все просто – при самостійному створенні Лендінгу, наявності навичок програмування, легко сконструювати проект без використання спеціального движка. Для його поновлення використовується FTP.

Якщо односторінковий сайт замовляється у розробників, адміністратор/власник майбутнього проекту слабо розбирається у програмуванні (або взагалі нічого не знає про нього), не уявляє, що таке верстка, без движка не обійтися. Оскільки він спрощує управління сторінкою.

Плюси та мінуси CMS: стисла характеристикаp

Переважна більшість – понад 90% – движків це універсальне рішення. Що дозволяють вирішувати певні завдання та досягати поставлених цілей. Вони прості в управлінні, працювати з ними зможуть навіть ті, хто ніколи раніше не займався подібною діяльністю.

Хоча у движків є ряд недоліків. Серед таких:

  • завантаженість коду;
  • ймовірність високого навантаження на хостинг;
  • часові витрати на налаштування та інші подібні операції.

Зверніть увагу! Якщо розробкою Лендінгу на основі движка займаються професіонали, всі негативні моменти нівелюються.

Серед безлічі платформ ми виділимо 5. Перші три – платні. Останні дві – безкоштовні. Вважається, що платні движки краще опрацьовані, оптимізовані, а тому саме їх слід вибирати новачкам. Але чи так це? Давайте розбиратися.

CMS для одностраничника

CMS для односторінкового сайту: топ-5 движків

1. 1С-Бітрікс

Одна із затребуваних платформ. Її перевага полягає в тому, що на движку можна конструювати сайти практично будь-якої складності. Передбачено впровадження та інтеграція безлічі інструментів 1С. Такі функції дозволяють власнику проекту:

  • відслідковувати здійснені замовлення;
  • зберігати дані про продукцію;
  • контролювати кількість, що залишилися на складі товарів.

Що ще можна сказати про 1С-Бітрікс? Виділимо такі переваги, як:

  • налаштування автоматичного збору клієнтів;
  • база для документів;
  • інструменти аналізу ефективності – отримана інформація допоможе підвищити конверсію та внести зміни до рекламної стратегії.

Хоча всі переваги практично повністю нейтралізуються двома основними недоліками. Перший – система зі складністю витримує великі навантаження. Другий – у неї досить складне управління, новачкам розібратися важко, необхідні спеціальні навички та вміння.

2. 1С-UMI

Будь-які доповнення, плагіни, функціональні розробки, призначені для движка – тільки платні. Наприклад, щоб підключити домен до системи, доведеться заплатити. Створити односторінковий сайт можливо, як на основі готових шаблонів, так і повністю з нуля.

Плюси Системи:

  • великий вибір готових шаблонів;
  • шаблони – з різним дизайном і структурою;
  • легкість управління проектом;
  • наявність великої кількості інструментів, що допомагають при оптимізації та просуванні односторінкового сайту у пошукових системах.

Зверніть увагу! Якщо CMS дає збій, в її роботі виникають помилки, група технічної підтримки 1С-UMI допоможе вирішити проблеми.

Один з основних негативних моментів – будь-який функціональний модуль підключається тільки після його покупки. При цьому служба технічної підтримки попереджає – якщо встановити модулі у версію CMS, яка не відповідає версії доповнення, вірогідна поява помилок в роботі. І технічна підтримка платформи за це не відповідає.

3.NETCAT

Ще один платний движок. Вважається, що це одна із перших розробок для створення односторінкових сайтів, яка створювалася, як конструктор. Купивши ліцензію на використання, можна зробити будь-яку кількість Лендінгів.

Позитивні характеристики NETCAT:

  • легкість адміністрування проектів;
  • технічна підтримка;
  • не призводить до навантаження на сервер;
  • оновлюється безкоштовно;
  • передбачена можливість формувати карту односторінкового сайту.

Не обійшлося і без недоліків. Серед таких – оплата за більшість додаткових послуг.

До відома! NETCAT слабо захищена від вірусів, так що ймовірність зараження – на відносно високому рівні.

Ще один істотний недолік – готовий проект може відрізнятися від переглянутої демо-версії. Зокрема, спостерігаються різні помилки.

4.Joomla

CMS – російськомовна. Безкоштовна. Серед всіх движків, що використовуються для розробки односторінкових сайтів, впевнено посідає друге місце. Для користувачів доступно більше двох десятків шаблонів – відносно зручних і оптимізованих.

Переваги платформи:

  • безкоштовні шаблони;
  • за скачування не потрібно платити;
  • простота адміністрування.

Серед недоліків виділяється вкрай низький захист від хакерських атак. Зокрема, движок схильний до зломів.

Зверніть увагу! Якщо мова йде про створення нестандартного проекту, доведеться встановлювати платні модулі та доповнення.

Якщо оцінювати Систему управління контентом в цілому – вона досить зручна. Хоча її кінцева якість залежить від налаштувань. Якщо все зроблено грамотно, з розумом, Джумла не підведе. Тому самостійно братися за проекти такого типу не рекомендується. Все-таки слід довіритися професіоналам.

5.WordPress

Найбільш відома платформа для створення landing page. Впевнено лідирує. Основна перевага – простота управління. З проектами, розробленими на основі цього движка, впорається навіть новачок, який ніколи раніше не працював в адміністративній панелі.

WordPress – відмінний вибір для створення повноцінних, ефективних і ефектних Лендінгів. Доступно більше тисячі російськомовних шаблонів.

Позитивні характеристики:

  • безліч шаблонів і тем оформлення;
  • передбачені тільки ті елементи, які необхідні для повноцінної роботи проекту;
  • простота установки.

Іноді зустрічаються негативні відгуки та коментарі про CMS. Наприклад, користувачі скаржаться на наявність шкідливого коду. Проблема надумана. Вона можлива, якщо застосувати тему або шаблон, скачаний не з офіційного «сховища», а з будь-якого іншого стороннього ресурсу.

З приводу рівня безпеки – розробники движка постійно займаються підвищенням захисту платформи. Оновлення, найчастіше, проводяться автоматично, не вимагають втручання власника та не впливають на роботу Лендінгу.

Проміжний підсумок: яку CMS вибрати

Назвати конкретний движок – не вийде. Вибір залежить від поставлених цілей і завдань, що розв’язуються. Наприклад, якщо термін запланованого «життя» односторінкового сайту короткий, можна обійтися і простою системою, безкоштовною.

Якщо ж односторінкоий сайт створюється на тривалий термін, то краще підібрати максимально надійну та функціональну систему, а над розробкою цільової сторінки повинні працювати досвідчені програмісти.

Основні елементи односторінкового сайту, які повинні бути обов’язково реалізовані

Основные элементы одностраничного сайта

У момент проектування односторінкового сайту необхідно передбачити ряд основних елементів. Вони допоможуть зробити проект дійсно ефективним, з високим рівнем конверсії.

  1. Логотип. Він необхідний для формування впізнаваності бренду. Розміщення логотипу на сторінці залежить від дизайну сайту. Обов’язково у верхній частині сторінки, а де конкретно – неважливо: чи справа, чи зліва, чи по центру.
  2. Блок з гарантіями. Слід описати гарантії. Вони сприяють зміцненню довіри з боку потенційного клієнта щодо бренду, продукту.
  3. Яскравий заголовок. Продумати його не так просто. Адже він повинен гармонійно поєднувати в собі – чіткість пропозиції, залучення уваги, яскравість, але ненав’язливість. Розміщується заголовок так, щоб відразу заволодіти «розумом» відвідувачів.
  4. Форма для онлайн-замовлення. Основа односторінкового сайту. Форма повинна розміщуватися пару раз на сторінці – вгорі та внизу. У ній не потрібно створювати занадто багато полів. Це відлякує відвідувачів. Чим менше полів, тим більша ймовірність отримати ліда.
  5. Опис товару. Детальний опис продукції. Лаконічно, але чітко розкажіть про всі характеристики товару, призначення, особливості використання.
  6. Переваги. Окремо необхідно створити блок про переваги товару/продукту/послуги. У ньому слід описати вигоди, які може отримати покупець.
  7. Навіщо потрібно купувати товар. У цьому блоці детально описується, навіщо користувачеві слід купити товар, які проблеми він допоможе вирішити. Все це сприяє формуванню в голові потенційного покупця більш стійкого бажання здійснити операцію.
  8. Нагороди, сертифікати. У компанії є нагороди, дипломи? Сертифікати якості? Документи, що підтверджують гарантію? Інші дозвільні папери? Рекомендується зробити окремий розділ/екран, в якому продемонструвати їх. Це підтвердить легальність бізнесу та безпеку продукції.
  9. Відгуки. Присвятіть блок відгукам клієнтів. Вкрай важливо використовувати реальні коментарі. З фотографією користувача. В ідеалі – він повинен розповідати не просто про те, що купив товар, а ділитися своїм досвідом використання продуктів. Якщо є можливість залучити до написання відгуку відомої людини, обов’язково скористайтеся.
  10. Контакти. Окрім номера телефону (його слід розташовувати у верхній частині сторінки – наприклад, у правому верхньому куті) слід передбачити й інші контакти, за якими користувачі зможуть зв’язатися з Вами – онлайн-чат, адреса електронної пошти, адреса офісу, схема проїзду.

На чому краще робити сайт односторінковий: фінальні підсумки

Є кілька методів створення односторінкового сайту – за допомогою конструктора, системи управління контентом та інші. Який саме шлях вибрати, залежить від Ваших можливостей і здібностей.

Якщо Ви бажаєте отримати довгостроковий проект з високим коефіцієнтом конверсії, не слід самостійно працювати над створенням посадкової сторінки. Роботу слід довірити професійним розробникам.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь