Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Інтернет-магазин на Magento чи Prestashop

Інтернет-магазин на Magento чи Prestashop

Галузь онлайн-комерції пропонує сьогодні широкий вибір варіантів і можливостей для розвитку бізнес-проектів. Щоб вибрати ідеально підходящу платформу для інтернет-магазину, краще за все звертати увагу на програми, які займають лідируючі позиції на ринку.

Сьогодні визнаними лідерами є платформи PrestaShop і Magento, тому що вони на кілька кроків випереджають конкурентів за ефективністю роботи, кількості функцій, числу користувачів і розробників, а також за кількістю онлайн-проектів, розроблених на їх базі. Визначитися з вибором між PrestaShop і Magento допоможе порівняльний аналіз цих движків, яким присвячена ця стаття.

Кому підійде PrestaShop і Magento?

Движок PrestaShop відмінно підходить для малих і середніх інтернет-магазинів, тоді як платформа Magento є ідеальним варіантом для великих масштабних проектів. Ці CMS зазвичай використовують для розробки комерційних сайтів з нуля або при переході з інших електронних платформ. Визначаючись з вибором движка враховуйте, що PrestaShop більш проста і зручна у використанні, дає інтуїтивне розуміння програми, з її настройками легше розібратися навіть не дуже технологічно підкованому користувачеві.

З іншого боку, платформа Magento має набагато більший набір функцій і надає повний контроль всіх процесів. Даний движок краще використовувати великим компаніям, що мають свою команду програмістів і веб-розробників. PrestaShop більше підходить невеликим фірмам, а також всім тим, хто не може дозволити собі додатково найняти фахівця для управління цією складною програмою. В цьому плані PrestaShop більш доступна і вигідна.

PrestaShop і Magento: порівняння в цифрах

Платформа PrestaShop була випущена в 2007 році, і сьогодні має 7 версій. Magento з’явилася ще в 2001 році, і на сьогоднішній день кількість версій програми становить 15. Кількість розширень і додаткових функцій у PrestaShop становить більше 25 000, тоді як у Magento їх налічується близько 1500. Кількість проектів онлайн-комерції, розроблених на базі цих движків, приблизно однакова. Платформа Magento має більше фоловерів у соціальній мережі Twitter, тоді як PrestaShop завоювала більше сердець серед користувачів Facebook.

Движок PrestaShop надає користувачам безкоштовні версії програми у відкритому доступі, при цьому має пробний період і безкоштовний тариф. Вартість Magento починається від 15 доларів, при цьому у неї також є пробний період, а безкоштовні тарифи відсутні.

Вартість обслуговування PrestaShop в місяць обійдеться вполовину дешевше, ніж технічна підтримка Magento. Але пошукові машини Google набагато краще знаходять сайти, побудовані на Magento ніж на PrestaShop.

Інтернет-магазин на Magento

У чому переваги Magento?

  1. Система управління інтернет-магазинами заснована на Zend Framework, яка є надійною модульною структурою та дає платформі гнучкість і масштабованість.
  2. Власник отримує повну свободу дій з налаштуванням – контроль і управління онлайн-майданчиком здійснюється на його розсуд. Важливий нюанс: необхідна наявність певного досвіду у програмуванні.
  3. Має вбудовані функції для SEO-просування у пошукових системах.
  4. Має величезний набір функцій, що виділяє цей движок серед конкурентів і робить його незамінним для інтернет-продажів.
  5. Ця програма здатна обробляти великий обсяг інформації.

У чому переваги PrestaShop?

  • Легко завантажується, має просту установку.
  • Є ідеальним варіантом для малого, середнього бізнесу та молодих компаній.
  • Не вимагає великого досвіду у програмуванні, щоб управляти онлайн-магазином.
  • Не висуває особливих вимог щодо ресурсів хостингу та не вимагає використання виділеного сервера.
  • Надає технічну підтримку, що дозволяє швидко вирішити будь-яку проблему, що виникла.

PrestaShop і Magento: дизайнерські можливості

Дизайнерські можливості платформи, на якій розроблено сайт, мають прямий вплив на його відвідуваність і кількість покупок, які роблять клієнти.

CMS Magento відрізняється відмінними шаблонами для створення привабливих цікавих інтерфейсів, а також великим набором таких важливих опцій:

  1. проста інтеграція з jQuery;
  2. ясна та організована структура онлайн-магазину, завдяки новій сітці товарів;
  3. простий футер і макет з двох колонок;
  4. можливість збільшити кожен товар, представлений на сайті;
  5. перехресні продажі та супутні товари;
  6. висока ефективність роботи сайту, завдяки налаштованим і дружнім до SEO шаблонами.

Платформа PrestaShop має наступні важливими для інтерфейсу функціями:

  • дає можливість шукати в інтернет-магазині товари за певним брендом або маркою;
  • дозволяє переглядати всі товари каталогу на одній сторінці;
  • можливість швидко переглянути кошик, вчинені дії, інформацію про виробника товару;
  • має багатий функціонал для підвищення продажів;
  • має ергономічний інтерфейс і зручну адміністративну панель.

Відштовхуючись від усього перерахованого, приходимо до висновку, що на вибір платформи для розробки майбутнього інтернет-магазину впливають його розмір, обсяг оброблюваної інформації та наявність в команді досвідченого програміста. Так, движок Magento найбільше підходить для масштабних проектів, хоча процес установки, настройки і розширення онлайн-магазину можуть викликати деякі складності. PrestaShop гарно проявляє себе в роботі невеликих інтернет-майданчиків, має великий набір функцій та легкий зручний інтерфейс.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь