Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Інтернет-магазин на Magento або Woocommerce

Інтернет-магазин на Magento або Woocommerce

При створенні інтернет-магазину найважливіше – правильно визначити CMS, яка ідеально підійде для даного проекту іта дозволить втілити всі ідеї. Широкий вибір платформ на сучасному ринку електронної комерції дозволяє розробляти легкі й функціональні проекти з практично будь-яким набором опцій, які сприятимуть розвитку бізнесу.

У цій статті ми розглянемо два популярних серед користувачів движка WooCommerce і Magento – порівняємо всі «за» і «проти» їх використання, а також особливості кожного з них.

Схожість WooCommerce і Magento

Головна подібність цих двох движків полягає в їхній архітектурі. Також у них є відмінна технічна підтримка, налаштування, вони сприятливі до SEO і можуть бути тематичними. Система управління контентом у цих двох платформах також схожа – зміст сторінок сайту досить просто додається та змінюється. Незважаючи на це, WooCommerce і Magento переслідують різні цілі: перша платформа більше орієнтована на контент, а друга – на інтернет-комерцію.

  • Обидва движка мають відкритий вихідний код у вільному доступі, який можна використовувати та змінювати для розробки власного онлайн-проекту. Додаткові модулі надаються платно.

Для налаштування WooCommerce і Magento знадобиться окремий хостинг, який би відповідав досить високим вимогам цих платформ. Можлива швидка розробка інтернет-магазину з використанням сервера, але у такому випадку параметри налаштувань будуть значно обмежені.

Ці платформи відмінно підходять для розробки онлайн-магазинів, оскільки дозволяють завантажити на сайт практично необмежену кількість товарів і управляти кожним з них. WooCommerce і Magento мають таку важливу опцію, як створення блогу, який покращує SEO-оптимізацію та забезпечує зворотний зв’язок з клієнтами.

Запуск проекту на WooCommerce і Magento

Процес запуску будь-якого бізнес-проекту може зіткнутися з перешкодами, але проблем у роботі движка виникати не повинно. WooCommerce є популярним плагіном для системи WordPress, тому якщо Ви вже використовуєте останню, то для додавання елемента e-commerce на сайт краще скористатися саме WooCommerce. Це позбавить від необхідності пристосовуватися до незнайомого інтерфейсу або переносити сайт на нову CMS. WooCommerce ідеально підходить для новачків в області інтернет-комерції, оскільки легкий у використанні та має відео-підручник, що допоможе при налаштуванні.

Платформа Magento також доступна у використанні та має відео-підручник, всю технічну документацію і повний майстер установки. Але серйозні труднощі в більшості випадків виникають при додаванні на сайт додаткових модулів. У такому випадку без допомоги досвідченого програміста не обійтися.

Інтернет магазин на Magento або Woocommerce

WooCommerce і Magento: витрати

WooCommerce і Magento – це безкоштовні платформи, хоча остання має і платні версії з більшою кількістю додаткових опцій. При цьому важливо враховувати, що WooCommerce обмежена в базовому наборі плагінів і розширень, зокрема для способів оплати товарів.

У разі розширення інтернет-магазину, розробленого на базі Magento, також доведеться використовувати платні модулі. Додаткові витрати знадобляться для установки розширень, оскільки команда розробників Magento набагато менше, ніж у WooCommerce.

  • Перед початком розробки інтернет-магазину важливо позначити довгострокові цілі проекту та його бюджет.

Також необхідно чітке розуміння своїх потреб – чи будуть необхідні додаткові функції Magento, які відсутні у WooCommerce. Якщо відповідь позитивна, то має сенс відразу заплатити більше, ніж потім переносити вже готовий сайт на движок Magento.

WooCommerce і Magento: функціонал

Будь-яка платформа повинна мати функцію кошика та можливість завантаження і класифікації необмеженої кількості товарів. Такі опції є як у Magento, так і WooCommerce. Проте, Magento виграє за частиною додаткових налаштувань інтернет-магазину, що роблять його більш зручним для покупців. Цей движок дозволяє більше продавати, порівнювати товари, додавати знижкові коди, використовувати фільтри товарів.

WooCommerce в цьому плані набагато простіше, що ідеально підходить для новачків в електронній комерції. Являючись плагіном WordPress, WooCommerce може синхронізуватися з іншими плагінами. Це дещо ускладнює навігацію, але не настільки, як у Magento. При цьому обидва движка дозволяють дивитися Google Analytics, що дуже важливо для розвитку бізнесу та підвищення рівня продажів.

В цілому, Magento має більш потужний набір базових функцій, але для поліпшення сайту знадобляться потрібні значні додаткові витрати і на самі модулі, і на послуги програміста. Розширеннями WooCommerce набагато простіше управляти, при цьому багатьма з них можна користуватися безкоштовно.

WooCommerce і Magento: за і проти

Підсумовуючи все сказане, складемо перелік переваг і недоліків для кожного движка, який допоможе визначитися з вибором платформи.

Головні переваги Magento:

  • наявність безкоштовної версії;
  • можливість масштабування для великих сайтів;
  • широкий функціонал налаштування;
  • ідеальний для великих інтернет-магазинів.

Головні недоліки Magento:

  1. складність установки та налаштування;
  2. висока ціна;
  3. нестача розробників;
  4. завищені вимоги щодо хостингу.

Плюси WooCommerce:

  • безкоштовний плагін;
  • сумісність з усіма плагінами WordPress;
  • SEO-оптимізація;
  • просте та легке використання;
  • не вимоглива до хостингу;
  • багато розробників.

Мінуси WooCommerce:

  1. необхідність установки великої кількості платних додаткових модулів;
  2. платна техпідтримка;
  3. необхідність весь час стежити за оновленнями;
  4. потреба у додатковому захисті.

Кожен движок має свої «за» і «проти», тому до його вибору слід поставитися максимально відповідально, ретельно зважуючи всі параметри та можливості. Визначаючись з тим, на якій платформі створювати інтернет-магазин, важливо чітко визначити справжні і майбутні цілі даного бізнес-проекту. Адже від серйозності підходу залежить успішність Вашого бізнесу.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь