Розробка маркетплейсів

Які способи розповсюдження товарів і послуг в Інтернеті найефективніші?

Як збільшити свою присутність серед аудиторії та скоротити маркетингові й операційні витрати?

Рекомендуємо таке рішення, як онлайн маркетплейс.

Маркетплейс — це онлайн-платформа, яка приносить користь продавцям і покупцям. Вона є eCommerce-сайтом, де продавці (постачальники), як і в реальному житті, зустрічаються з потенційними покупцями та пропонують свої послуги. Водночас за всі транзакції та платежі відповідає платформа, а не продавці.

Важливою особливістю торгової платформи є те, що продавці можуть розміщувати свої пропозиції в одному місці, і все, що потрібно від покупця, — це завантажити мобільний додаток і розпочати робити покупки.

Centum-D — компанія-розробник маркетплейсів, ми допоможемо розробити вашу платформу електронної комерції з нуля, дотримуючись усіх актуальних тенденцій та використовуючи гнучкі сучасні інструменти. Якщо плануєте створити свій торговий проєкт, ви повинні спочатку визначитися з його типом, щоб він відповідав вашій галузі бізнесу, робочій моделі та клієнтам.

Наш процес розробки маркетплейсу

01
Підготовка та збір вимог
  • – Визначення та уточнення ваших технічних та бізнес-вимог, процесів
  • – Визначення бізнес-ризиків, ринкових можливостей, потреб і тенденцій
  • – Формування бачення проєкту
02
Дослідження та ініціалізація

– Поглиблений аналіз технічних та бізнес-вимог для маркетплейсу
– Планування проєкту та точна оцінка
– Формування RoP та Технічного завдання

03
Дизайн

– Формування стильових рішень і створення прототипу головної сторінки маркетплейсу
– Затвердження прототипу з клієнтом

04
Інтеграція

– Написання коду для маркетплейсу
– Забезпечення найвищого рівня безпеки маркетплейсу як для власника, так і для користувачів
– Створення документації продукту

05
Тестування

Невід’ємна частина кожного етапу розробки
– План тестування, кейси та звіт про помилки
– Фінальне оцінювання якості перед релізом готового продукту

06
Розгортання та делівері

Після ретельного фінального тестування та узгодження з клієнтом ми передаємо йому готовий до використання маркетплейс, який відповідає всім технічним вимогам!

Заповни бриф та отримай 7% знижку

Ключові особливості маркетплейсу

Щоб створити успішний, помітний і масштабний eCommerce з кількома постачальниками, власник платформи повинен розставити пріоритети як у змісті, так і функціональності платформи. Зручність використання для клієнтів є вирішальним чинником прибутковості торгової платформи.

У той час як маркетплейс може містити різноманітні функції для підвищення продуктивності, є певні опції, які необхідні для створення торгового майданчика у конкурентному комерційному середовищі. Експерти Centum-D віддають пріоритет таким функціям для створення зручної, безпечної, масштабованої та прибуткової торгової платформи:

  • 1
    Спрощений процес реєстрації

    І клієнти, і продавці повинні мати можливість зареєструватися лише за кілька кліків. Якщо процес реєстрації складний, передбачає занадто багато кроків або інформації, користувачі можуть легко зупинитися на півдорозі

  • 2
    Панель інструментів продавців

    Персоналізовані й докладні інформаційні панелі для продавців, щоб вони могли легко та швидко керувати своїм робочим простором. Залучення більшої кількості продавців сприятиме швидшому зростанню ринку

  • 3
    Зручний пошук і навігація

    Унікальний вебдизайн, інтуїтивно зрозуміле розташування кнопок, функцій та продуктів дозволяють користувачам швидко адаптуватися та легко орієнтуватися на ринку

  • 4
    Платіжні шлюзи

    Наявність кількох способів оплати гарантує, що транзакції відбуватимуться швидко, і допомагає підвищити рівень вдоволеності клієнтів

  • 5
    Панель аналітики

    Дані аналітики корисні й цінні як для адміністраторів, так і для продавців, оскільки допомагають поліпшити стратегії реклами та просування, зрозуміти поведінку клієнтів і підвищити ефективність платформи

  • 6
    Безпека

    Упровадження надійних заходів безпеки, таких як SSL-сертифікати, шифрування даних, подвійна автентифікація та інші опції, гарантує безпеку платформи й захищає користувацькі дані

Додаткові послуги

ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ
ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ
Отримайте ексклюзивний сайт, замовивши його оформлення у професійного дизайнера! Онлайн-майданчик з оригінальним дизайном презентуватиме ваш бізнес в мережі та покаже його унікальність.
Бiльше arrow
ПОСЛУГИ КОНТЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТУ
ПОСЛУГИ КОНТЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТУ
Щоб просувати бізнес в інтернеті, потрібно регулярно наповнювати сайт унікальним контентом. Ми візьмемо цю роботу на себе. Наповненням сторінок вашого майданчика буде займатися досвідчений контент-менеджер, з огляду на особливості ніші та цільової аудиторії.
Бiльше arrow
ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
Комплекс робіт, спрямований на підтримку і обслуговування всіх потреб сайту. Працюючий сайт - крок до успішного бізнесу в мережі інтернет.
Бiльше arrow
Заповни бриф та отримай 7% знижку

Поширені запитання

У цифрових маркетплейсах є три провідні ролі:
- Адміністратор(и) — це представник власника маркетплейсу, який керує та контролює процеси на платформі. Адміністратори також регулюють відносини між продавцем і покупцями й несуть відповідальність за угоди (але не завжди), а також приймають важливі рішення для розвитку сайту.
- Продавці (або постачальники) — постачають свої товари й послуги на ринок.
- Клієнти — особи, які здійснюють купівлі через маркетплейс.
Клієнти оформляють замовлення через продавців і маркетплейс, яке навіть можна безпосередньо надіслати через службу доставлення. Іноді продавець може відповідати за доставляння, і він виконує її сам.
Продавці отримують прибуток від продажу своїх товарів і послуг, а заробіток адміністратора залежить від розміру збору/комісії, який іноді може сягати 25%.

Маркетплейс — це місце, яке приносить користь усім залученим до нього сторонам. Власник торгового майданчика не є продавцем товарів, представлених на ньому; він відповідає лише за зовнішній вигляд сайту й якість обслуговування клієнтів і часто відповідає за транзакції. Коли покупець, переглянувши всі варіанти й порівнявши ціни, оформлює купівлю товару чи послуги, продавець обробляє та завершує замовлення. Продавці мають додатковий канал продажів, за що вони відраховують сайту комісію з кожного продажу.

Сьогодні більшість всесвітньо відомих торгових майданчиків надають багатомовні послуги, міжнародне доставлення й безліч різноманітних продуктів. Найяскравішими представниками є:
- Aliexpress — китайський торговий майданчик доставляє в понад 200 країн світу за гуртовими цінами.
- Amazon — пропонує свій асортимент, але дає змогу іншим продавцям надавати свої послуги. У Amazon понад 1,9 мільйона продавців на платформі.
- eBay — не тільки дозволяє компаніям пропонувати свої товари й послуги, але й надає можливість покупцям купувати один в одного.

Однорангова торгова платформа — це місце, що пов'язує людей, які є власником продукту чи пропонують послугу, з людьми, які хочуть купити чи орендувати його. Airbnb — яскравий приклад.
Роль вебсайту полягає в тому, щоб допомогти цим двом групам людей знайти один одного. Сайт також обробляє платежі й допомагає зміцнити довіру між сторонами.
Однорангові (peer-to-peer) маркетплейси не повинні бути власниками продуктів або послуг, що пропонуються на їхніх платформах. Це робить їх порівняно недорогими в експлуатації.
Окрім Airbnb яскравими прикладами є Etsy (сайт товарів) і Uber (додаток для замовлення таксі). Практично будь-який товар чи послугу можна продати через платформу P2P.

Сьогодні є певні ніші, які мають чудові перспективи для розвитку e-commerce сфери на цифрових торгових платформах. Зокрема, ми можемо виділити такі:
- Електронне навчання — з 2020 року популярність віддаленого навчання зросла як ніколи. Однак якщо ви думаєте, що після закінчення пандемії його актуальність також зменшиться, ви помиляєтеся. Віддалене навчання — це виняткова можливість дізнатися про те, до чого у вас немає доступу. Наприклад, ви хочете пройти курс ворожіння на Таро, але таких занять у вашому місті немає, або вони є, але ви сумніваєтеся в їхньому професіоналізмі. Віддалене навчання — це доступ до міжнародних талантів;
- Роздрібна торгівля — вона посідає провідні місця в електронній комерції, а маркетплейси є вишуканими торговими точками для великих і дрібних роздрібних продавців. Наприклад, ви продаєте різних дрібнички й аксесуари, але створювати для них свій інтернет-магазин нерентабельно, та й орендувати приміщення під це теж недоцільно. У такому разі маркетплейс — ваш ідеальний варіант;
- Доставлення їжі. За прогнозами, до 2025 року ринок онлайн-доставлення їжі досягне приголомшливого виторгу у 200 мільярдів доларів, і попереду ще багато сюрпризів. Сьогодні тисячі ресторанів швидкого харчування та звичайних закладів пропонують доставляння їжі, і ця тенденція не зникне.

Компанія, яка спеціалізується на розробці маркетплейсів, надає послуги, всебічну підтримку та професійну допомогу в розвитку вашого проєкту. Розробка маркетплейсу передбачає такі процеси:
- Розвиток критичних функцій
- Масштабування
- Співвідношення ціни та якості
- Ремонтопридатність
- Сталий розвиток
- SEO-просування
Турбота про процес розробки маркетплейсу тощо

Маркетплейси заробляють у кілька способів:
- Комісійні — торговий майданчик отримує відсоток від кожної угоди. Оплата може стягуватися як з продавця, так і з покупця;
- Підписки — маркетплейс стягує плату з користувача за платформу. Плата за підписку може змінюватися, але найголовніше — запропонувати найкраще співвідношення ціни та якості різним покупцям і продавцям;
- Плата за лід — продавці платять вам за кожен лід, який приходить. Це може бути електронний лист, дзвінок, відвідування вебсайту й багато іншого;
- Лістингові збори — цей метод збору передбачає монетизацію шляхом публікації нових списків постачальників. Це можуть бути певні категорії списків, і відсоток оплати може варіюватися.

Нам довіряють наші клієнти

  • Логотип Алеф Віналь
  • Логотип компанії Inew Homes
  • Логотип Selfie museum
  • arvada
  • Медавіта
  • Room 5280
  • Юрінфлот
  • Dnipro clinic
  • Мастер ПК
  • Austin
  •  vivat
  •  Vels
  • UTZ
  • Toys4you
  • steel-plast
  • Смачно тут
  •  seatle selfie museum
  • questo-терапия
  • Плодородіє
  • Otchenash
  • Орлеан
  • Натексим
  • maxGERMANY
  • Лілея
  • Крона імпульс
  • Kron
  • Kids clinic
  •  jieun-pan
  • Interio
  • Insolar
  • Інфо-сервис
  • Еталон
  • Екатеринослав
  • Capital Practice
  • Bogema
  • International house
  • Arsievich
  • Alef
  • logo swiss impact store
  • logo avto biznes trans
  • logo mamin dom
  • logo de house
  • logo ontoforce
  • logo avias
  • logo alisa
  • logo best used tires
  • logo element
  • logo gw shop
  • logo tha constructions llc
  • logo mis
  • logo technoopttorg
  • logo silta
  • logo stray studio
  • logo perila
  • logo elekomp
  • logo prince armory
  • logo virtual restaging
  • logo parknplaydesign
  • logo bogatovrealty
  • logo rhenman partners
  • logo isu
  • logo moser architecture
  • logo anna andreas
  • logo riko
  • logo toro naranja
  • logo tan dem
  • logo music canada
  • logo wonderglass
  • logo supernovas
  • logo minthis
  • logo csga
  • logo groceryaid
  • logo criptogang
  • logo digitalolympus
  • logo apa
  • readbooks
  • bikiniedge
  • covers
  • gallery.frenkel-online
  • lahiton
  • svetlanafrenkel
  • 30let
  • realestate24
  • vaminam
  • allcoinspayments
  • mixbtc
  • Gregory films
  • xtendx
  • SageWrite
  • android chrome
  • MrFix
  • shootmode
  • dreamtoys
  • shootX
  • peach museum
  • Будмен
  • ISTD
  • acp